Ero sivun ”Drive-in-teatteri” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 30: | Rivi 30: | ||
| style="width: 30%;" | '''Avaukseen vaaditaan::''' | | style="width: 30%;" | '''Avaukseen vaaditaan::''' | ||
| style="width: 70%;" | Hollywood | | style="width: 70%;" | Hollywood | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Esineen vaihtoarvo:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aika | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 200 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 250 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 300 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versio 2. joulukuuta 2019 kello 15.50
![]() | |||||||||||||
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | ![]() | ||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required.png 2x2Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 6x4Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Rakennusaika: | 15h 20m | ||||||||||||
Rakennuskustannukset: | 458 000 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Kolikot 320 000 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Tarvike Property "Costs" (as page type) with input value "458 000 ![]() ![]() | ||||||||||||
Aikakausi: | Moderni aikakausi | ||||||||||||
Avaukseen vaaditaan:: | Hollywood | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Antaa | |
---|---|
![]() |
![]() |
6 000 | 2 800 |