Ero sivun ”Tekoäly tutkimiskeskus” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 36: | Rivi 36: | ||
| style="width: 30%;" | '''Antaa:''' | | style="width: 30%;" | '''Antaa:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Provides::72 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>]] | | style="width: 70%;" | [[Provides::72 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Esineen vaihtoarvo:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aika | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 270 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 340 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 410 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versio 2. joulukuuta 2019 kello 15.53
![]() | |||||||||||||
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | ![]() | ||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required.png 2x2Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 5x6Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Rakennusaika: | 15h | ||||||||||||
Rakennuskustannukset: | 293 000 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Kolikot 638 000 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Tarvike Property "Costs" (as page type) with input value "293 000 ![]() ![]() | ||||||||||||
Aikakausi: | Arktinen tulevaisuus | ||||||||||||
Avaukseen vaaditaan:: | Tekoäly Tutkimus | ||||||||||||
Vaatii:: | 5 110 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population.png Väestö Property "Requirements" (as page type) with input value "5 110 ![]() | ||||||||||||
Antaa: | 72 000 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png Property "Provides" (as page type) with input value "72 000 ![]() | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
4h | 8h | 1d | 2d | |
---|---|---|---|---|
Tuotantokustannukset | 4 500 ![]() 4 500 ![]() 1 ![]() |
9 000 ![]() 9 000 ![]() 2 ![]() |
18 000 ![]() 18 000 ![]() 4 ![]() |
27 000 ![]() 27 000 ![]() 6 ![]() |
Tuottaa | 1 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ai_data.png Property "Produces" (as page type) with input value "1 ![]() |
2 ![]() |
4 ![]() |
6 ![]() |
Tuotettuja ja vaadittuja tavaroita tehostetaan kertoimella 5, kun resurssipaikka ![]() |