Ero sivun ”Panssaroidun jalkaväen parakki” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 44: | Rivi 44: | ||
| style="width: 30%;" | '''Paikan hinta:''' | | style="width: 30%;" | '''Paikan hinta:''' | ||
| style="width: 70%;" | - / - / 3 200 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} / 8 600 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} / 100 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium.png}} | | style="width: 70%;" | - / - / 3 200 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} / 8 600 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} / 100 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium.png}} | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Esineen vaihtoarvo:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aika | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 270 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 340 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 410 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
<div style="display:none"> | <div style="display:none"> |
Versio 2. joulukuuta 2019 kello 15.55
![]() | |||||||||||||
Ominaisuudet | |||||||||||||
Tyyppi: | ![]() | ||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Rakennusaika: | 4h 10m | ||||||||||||
Rakennuskustannukset: | 16 570 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Kolikot 12 850 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Tarvike Property "Costs" (as page type) with input value "16 570 ![]() ![]() | ||||||||||||
Aikakausi: | Varhaiskeskiaika | ||||||||||||
Avaukseen vaaditaan:: | Panssaroitu jalkaväki | ||||||||||||
Antaa: | 90 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png Property "Provides" (as page type) with input value "90 ![]() | ||||||||||||
Tuottaa: | Panssaroitu jalkaväki | ||||||||||||
Harjoitusaika: | 4h![]() | ||||||||||||
Yksikön kustannukset: | 340 ![]() | ||||||||||||
Paikan hinta: | - / - / 3 200 ![]() ![]() ![]() | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|