Ero sivun ”Mestarin piilopirtti” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 95: | Rivi 95: | ||
| style="width: 30%;" | '''Ensiesiintyminen:''' | | style="width: 30%;" | '''Ensiesiintyminen:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Tapahtumat ja tehtäväsarjat]] | | style="width: 70%;" | [[Tapahtumat ja tehtäväsarjat]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Esineen vaihtoarvo:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aika | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 3 240 | |||
| 2 - 5 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 4 050 | |||
| 3 - 6 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 4 860 | |||
| 4 - 7 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
<div style="display:none"> | <div style="display:none"> |
Versio 2. joulukuuta 2019 kello 15.55
![]() | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ominaisuudet | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tyyppi: | ![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tuottaa: | Mestari | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Harjoitusaika: | 1d![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Yksikön kustannukset: | Ei kustannuksia | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Paikan hinta: | - / 50 ![]() | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|