Ero sivun ”Taso 1 – Piazza-kellotorni” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 187: | Rivi 187: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +7% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +7% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 420 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 108 000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +7% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production.png}} Kolikkokokoelma<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Tarvikkeiden kerääminen<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker.png}} Hyökkäävän armeijan hyökkäysvoima<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production.png}} Kolikkokokoelma<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Tarvikkeiden kerääminen<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker.png}} Hyökkäävän armeijan hyökkäysvoima<br> |
Versio 23. huhtikuuta 2020 kello 11.53
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Kulttuurirakennukset | ||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x2Property "Size" (as page type) with input value " 3x2" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Sarja: | Piazza-setti | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Pronssikausi | 170 | 30 | +4% | +4% | +2% |
Rautakausi | 260 | 48 | +4% | +4% | +2% |
Varhaiskeskiaika | 310 | 120 | +4% | +4% | +2% |
Sydänkeskiaika | 360 | 240 | +5% | +5% | +3% |
Myöhäiskeskiaika | 420 | 360 | +5% | +5% | +3% |
Siirtomaa-aika | 490 | 600 | +5% | +5% | +3% |
Teollinen aikakausi | 550 | 1 200 | +6% | +6% | +4% |
Progressiivinen aikakausi | 610 | 1 800 | +6% | +6% | +4% |
Moderni aikakausi | 650 | 3 000 | +6% | +6% | +4% |
Postmoderni aikakausi | 730 | 4 800 | +7% | +7% | +5% |
Nykyaika | 850 | 7 200 | +7% | +7% | +5% |
Huominen | 1 030 | 12 000 | +7% | +7% | +5% |
Tulevaisuus | 1 320 | 19 200 | +8% | +8% | +6% |
Arktinen tulevaisuus | 1 590 | 28 800 | +8% | +8% | +6% |
Merellinen tulevaisuus | 1 950 | 36 000 | +8% | +8% | +6% |
Virtuaalinen tulevaisuus | 2 540 | 48 000 | +9% | +9% | +7% |
Avaruusaika Mars | 4 060 | 78 000 | +9% | +9% | +7% |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 4 420 | 108 000 | +9% | +9% | +7% |
Kolikkokokoelma
Tarvikkeiden kerääminen
Hyökkäävän armeijan hyökkäysvoima