Ero sivun ”Elefanttisuihkulähde” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 205: | Rivi 205: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +10% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +10% | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 14 400 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +15% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +15% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production.png}} Kolikkokokoelma<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Tarvikkeiden kerääminen<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker.png}} Hyökkäävän armeijan hyökkäysvoima<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender.png}} Puolustusarmeijan puolustusvoima<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production.png}} Kolikkokokoelma<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Tarvikkeiden kerääminen<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker.png}} Hyökkäävän armeijan hyökkäysvoima<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender.png}} Puolustusarmeijan puolustusvoima<br> |
Versio 23. huhtikuuta 2020 kello 11.53
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Kulttuurirakennukset | ||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Sarja: | Intialainen suihkulähdesarja | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | 4 x | |||
Pronssikausi | 1 120 | 80 | +8% | +8% | +3% | +2% |
Rautakausi | 1 240 | 128 | +8% | +8% | +3% | +2% |
Varhaiskeskiaika | 1 510 | 320 | +8% | +8% | +3% | +2% |
Sydänkeskiaika | 1 690 | 640 | +9% | +9% | +4% | +3% |
Myöhäiskeskiaika | 1 880 | 960 | +9% | +9% | +4% | +3% |
Siirtomaa-aika | 2 210 | 1 600 | +9% | +9% | +4% | +3% |
Teollinen aikakausi | 2 490 | 3 200 | +10% | +10% | +5% | +4% |
Progressiivinen aikakausi | 2 740 | 4 800 | +10% | +10% | +5% | +4% |
Moderni aikakausi | 2 930 | 8 000 | +11% | +11% | +6% | +5% |
Postmoderni aikakausi | 3 050 | 12 800 | +11% | +11% | +6% | +5% |
Nykyaika | 3 550 | 19 200 | +12% | +12% | +7% | +6% |
Huominen | 4 300 | 32 000 | +12% | +12% | +7% | +6% |
Tulevaisuus | 5 160 | 51 200 | +13% | +13% | +8% | +7% |
Arktinen tulevaisuus | 6 010 | 76 800 | +13% | +13% | +8% | +7% |
Merellinen tulevaisuus | 6 930 | 96 000 | +14% | +14% | +9% | +8% |
Virtuaalinen tulevaisuus | 8 280 | 128 000 | +14% | +14% | +9% | +8% |
Avaruusaika Mars | 13 250 | 208 000 | +15% | +15% | +10% | +9% |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 14 400 | 288 000 | +15% | +15% | +10% | +9% |
Kolikkokokoelma
Tarvikkeiden kerääminen
Hyökkäävän armeijan hyökkäysvoima
Puolustusarmeijan puolustusvoima