Ero sivun ”Virtuaalinen tulevaisuus Yksiköt” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aikakausi | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tyyppi | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Taidot | ||
| | |- style="background-color:##371a52;border-color:##bf77ff;color:##e1bfff;" | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_augmented_samurai.jpg<br />[[Tehostettu samurai]] | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | Virtuaalinen tulevaisuus | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Kevyt yksikkö | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 12000 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 280 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 220 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 1 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 30 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +40 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +80 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reactive_armor.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Reaktiivinen panssarointi|Reaktiivinen panssarointi]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Kontakti!|Kontakti!]] | ||
| | |- style="background-color:##371a52;border-color:##bf77ff;color:##e1bfff;" | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_ninja.jpg<br />[[Ninja]] | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | Virtuaalinen tulevaisuus | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Ampuva yksikkö | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 12000 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 290 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 220 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 8 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 20 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +240<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +180<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +50<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +50 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +240<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +180<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/swamp.png}} +90 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rapid_deployment.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Nopea sijoittuminen|Nopea sijoittuminen]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/stealth.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Piiloutuminen|Piiloutuminen]] | ||
| | |- style="background-color:##371a52;border-color:##bf77ff;color:##e1bfff;" | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_ronin_bot.jpg<br />[[Ronin-botti]] | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | Virtuaalinen tulevaisuus | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Raskas yksikkö | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 12000 | ||
| | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 230 | ||
}} | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 250 | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 12 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 15 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +170<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +230<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +30 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +170<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +230<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +30 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/force_field.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Voimakenttä|Voimakenttä]] | |||
|- style="background-color:##371a52;border-color:##bf77ff;color:##e1bfff;" | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_VirtualFuture_champion.jpg<br />[[Mestari]] | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Raskas yksikkö | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 17000 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 240 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 210 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +80 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +90 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Ritarilaitos|Ritarilaitos]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Velvollisuus|Velvollisuus]] | |||
|- style="background-color:##371a52;border-color:##bf77ff;color:##e1bfff;" | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_rocket_troop.jpg<br />[[Rakettiryhmä]] | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Tykistö | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 12000 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 300 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 200 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 12 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +30<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +40 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +30 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/mortar.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Mörssäri|Mörssäri]] | |||
|- style="background-color:##371a52;border-color:##bf77ff;color:##e1bfff;" | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_warrior_monk.jpg<br />[[Soturimunkki]] | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Nopea yksikkö | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 12000 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 270 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 240 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | 40 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +240<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +120 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +240<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +60 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heat.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Kuumuus|Kuumuus]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/unit_ability_dug_in.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Suojautuminen|Suojautuminen]] | |||
|} |
Versio 12. tammikuuta 2021 kello 12.45
Aikakausi | Tyyppi | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() Bonus |
![]() Bonus |
Taidot | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Tehostettu samurai |
Virtuaalinen tulevaisuus | ![]() Kevyt yksikkö |
12000 | 280 | 220 | 1 | 30 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Reaktiivinen panssarointi ![]() Kontakti! |
![]() Ninja |
Virtuaalinen tulevaisuus | ![]() Ampuva yksikkö |
12000 | 290 | 220 | 8 | 20 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Nopea sijoittuminen ![]() Piiloutuminen |
![]() Ronin-botti |
Virtuaalinen tulevaisuus | ![]() Raskas yksikkö |
12000 | 230 | 250 | 12 | 15 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Voimakenttä |
![]() Mestari |
Virtuaalinen tulevaisuus | ![]() Raskas yksikkö |
17000 | 240 | 210 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Ritarilaitos ![]() Velvollisuus |
![]() Rakettiryhmä |
Virtuaalinen tulevaisuus | ![]() Tykistö |
12000 | 300 | 200 | 24 | 12 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Mörssäri |
![]() Soturimunkki |
Virtuaalinen tulevaisuus | ![]() Nopea yksikkö |
12000 | 270 | 240 | 1 | 40 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Kuumuus ![]() Suojautuminen |