Ero sivun ”Avaruusajan asteroidivyöhyke Yksiköt” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
(Ak: Uusi sivu: {{#ask: Category:Avaruusajan asteroidivyöhyke Yksiköt | ?Name | ?ExternalImage | ?AgeBackgroundColor | ?AgeBorderColor | ?AgeFontColor | ?Age | ?UnitType | ?TypeImage | ?Atta...) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aikakausi | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tyyppi | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Taidot | ||
| | |- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_SpaceAgeAsteroidBelt_champion.jpg<br />[[Mestari]] | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Raskas yksikkö | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 21000 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 600 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 900 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 2 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 20 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +350<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +150 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +350<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +150 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Ritarilaitos|Ritarilaitos]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Velvollisuus|Velvollisuus]] | ||
| | |- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_shredder.jpg<br />[[Silppuri]] | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Raskas yksikkö | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 550 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 800 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 2 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 18 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +300 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +300 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/close_quarters.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Lähitaistelu|Lähitaistelu]] | ||
| | |- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_hover_hammer.jpg<br />[[Leijuvasara]] | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Nopea yksikkö | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 700 | ||
}} | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 700 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 28 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +120 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +60 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flying.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Lentävä|Lentävä]] | |||
|- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_nail_storm.jpg<br />[[Naulamyrsky]] | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Ampuva yksikkö | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 650 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 650 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +80 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/stealth.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Piiloutuminen|Piiloutuminen]] | |||
|- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_belt.jpg<br />[[B.E.L.T.]] | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Tykistö | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 750 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 550 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/crater.png}} +50 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/crater.png}} +80 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Räjähdys|Räjähdys]] | |||
|- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_drill_ranger.jpg<br />[[Poraaja]] | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Kevyt yksikkö | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 800 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 600 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 26 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Kontakti!|Kontakti!]] | |||
|} |
Versio 12. tammikuuta 2021 kello 12.45
Aikakausi | Tyyppi | Bonus |
Bonus |
Taidot | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mestari |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | Raskas yksikkö |
21000 | 600 | 900 | 2 | 20 | +300 +350 +150 |
+300 +350 +150 |
Ritarilaitos Velvollisuus |
Silppuri |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | Raskas yksikkö |
17500 | 550 | 800 | 2 | 18 | +300 +300 |
+300 +300 |
Tarkka silmä Lähitaistelu |
Leijuvasara |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | Nopea yksikkö |
17500 | 700 | 700 | 1 | 28 | +300 +300 +120 |
+300 +300 +60 |
Tarkka silmä Lentävä |
Naulamyrsky |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | Ampuva yksikkö |
17500 | 650 | 650 | 16 | 14 | +300 +300 +80 |
+300 +300 +100 |
Tarkka silmä Piiloutuminen |
B.E.L.T. |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | Tykistö |
17500 | 750 | 550 | 24 | 10 | +300 +300 +50 |
+300 +300 +80 |
Tarkka silmä Räjähdys |
Poraaja |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | Kevyt yksikkö |
17500 | 800 | 600 | 1 | 26 | +300 +300 +100 |
+300 +300 +100 |
Tarkka silmä Kontakti! |