Ero sivun ”Hedelmällinen siideripanimo” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 254: | Rivi 254: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 24 465 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 24 465 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Avaruusajan Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 311 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 370 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 53 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 67 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 26 225 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Voimaa voi tuottaa vain killassa ja se lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä.<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Voimaa voi tuottaa vain killassa ja se lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä.<br> |
Versio 15. huhtikuuta 2021 kello 09.14
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Tuotantorakennukset | ||||||||||||
Katu: | 1x1 | ||||||||||||
Koko: | 3x4 | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Vaatii: | Antaa | Tuottaa | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1h | 4h | 8h | 1d | |||
Pronssikausi | 19 | 60 | 22 | 30 | 1 | 3 | 440 | 2 |
Rautakausi | 37 | 96 | 53 | 60 | 1 | 3 | 1 056 | 2 |
Varhaiskeskiaika | 52 | 240 | 84 | 100 | 1 | 4 | 1 680 | 2 |
Sydänkeskiaika | 67 | 480 | 129 | 140 | 1 | 4 | 2 576 | 2 |
Myöhäiskeskiaika | 82 | 720 | 163 | 190 | 2 | 5 | 3 256 | 2 |
Siirtomaa-aika | 98 | 1 200 | 207 | 280 | 2 | 7 | 4 137 | 2 |
Teollinen aikakausi | 112 | 2 400 | 251 | 350 | 3 | 9 | 5 015 | 2 |
Progressiivinen aikakausi | 127 | 3 600 | 295 | 430 | 4 | 14 | 5 895 | 2 |
Moderni aikakausi | 141 | 6 000 | 343 | 530 | 6 | 18 | 6 863 | 2 |
Postmoderni aikakausi | 154 | 9 600 | 392 | 670 | 8 | 22 | 7 831 | 2 |
Nykyaika | 167 | 14 400 | 440 | 870 | 11 | 27 | 8 799 | 2 |
Huominen | 179 | 24 000 | 493 | 1 010 | 15 | 32 | 9 857 | 2 |
Tulevaisuus | 201 | 38 400 | 541 | 1 150 | 19 | 37 | 10 825 | 2 |
Arktinen tulevaisuus | 214 | 57 600 | 594 | 1 310 | 23 | 42 | 11 881 | 2 |
Merellinen tulevaisuus | 227 | 72 000 | 651 | 1 480 | 26 | 47 | 13 025 | 2 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 239 | 96 000 | 704 | 1 650 | 32 | 52 | 14 081 | 2 |
Avaruusaika Mars | 364 | 156 000 | 1 140 | 2 760 | 39 | 57 | 22 793 | 2 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 382 | 216 000 | 1 223 | 3 060 | 46 | 62 | 24 465 | 2 |
Avaruusajan Venus | 400 | 252 000 | 1 311 | 3 370 | 53 | 67 | 26 225 | 2 |
Voimaa voi tuottaa vain killassa ja se lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä.