Ero sivun ”Kunniapatsas – taso 6” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 197: | Rivi 197: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 60 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 60 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Avaruusajan Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 113 300 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 614 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 60 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Voimaa voi tuottaa vain killassa ja se lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä.<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Varastotavaroita voi tuottaa vain jos olet killassa<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Voimaa voi tuottaa vain killassa ja se lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä.<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Varastotavaroita voi tuottaa vain jos olet killassa<br> |
Versio 15. huhtikuuta 2021 kello 09.15
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Asuinrakennukset | ||||||||||||
Katu: | 1x1 | ||||||||||||
Koko: | 3x4 | ||||||||||||
Ketju: | Tie voittoon | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | Tuottaa | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Pronssikausi | 60 | 900 | 110 | 6 | 60 |
Rautakausi | 96 | 2 000 | 138 | 6 | 60 |
Varhaiskeskiaika | 240 | 3 400 | 166 | 6 | 60 |
Sydänkeskiaika | 480 | 4 700 | 194 | 6 | 60 |
Myöhäiskeskiaika | 720 | 6 200 | 222 | 6 | 60 |
Siirtomaa-aika | 1 200 | 9 500 | 250 | 6 | 60 |
Teollinen aikakausi | 2 400 | 11 800 | 278 | 6 | 60 |
Progressiivinen aikakausi | 3 600 | 14 300 | 306 | 6 | 60 |
Moderni aikakausi | 6 000 | 17 800 | 334 | 6 | 60 |
Postmoderni aikakausi | 9 600 | 22 400 | 362 | 6 | 60 |
Nykyaika | 14 400 | 29 200 | 390 | 6 | 60 |
Huominen | 24 000 | 33 800 | 418 | 6 | 60 |
Tulevaisuus | 38 400 | 38 700 | 446 | 6 | 60 |
Arktinen tulevaisuus | 57 600 | 44 000 | 474 | 6 | 60 |
Merellinen tulevaisuus | 72 000 | 49 600 | 502 | 6 | 60 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 96 000 | 55 600 | 530 | 6 | 60 |
Avaruusaika Mars | 156 000 | 92 800 | 558 | 6 | 60 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 216 000 | 102 800 | 586 | 6 | 60 |
Avaruusajan Venus | 252 000 | 113 300 | 614 | 6 | 60 |
Voimaa voi tuottaa vain killassa ja se lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä.
Varastotavaroita voi tuottaa vain jos olet killassa