Ero sivun ”Pagoda – taso 4” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 237: | Rivi 237: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 020 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 020 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 421 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 421 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Avaruusajan Jupiterin kuu | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 648 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 648 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 384 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 112 500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 950 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 476 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | ||
|} | |} |
Versio 25. huhtikuuta 2022 kello 14.09
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Asuinrakennukset | ||||||||||||
Katu: | 1x1 | ||||||||||||
Koko: | 4x4 | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | Tuottaa | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | jos on motivoitu | ||||||
Pronssikausi | 97 | 97 | 80 | 760 | 610 | 7 | 5 |
Rautakausi | 209 | 209 | 128 | 1 820 | 1 060 | 9 | 5 |
Varhaiskeskiaika | 320 | 320 | 320 | 3 040 | 1 170 | 11 | 5 |
Sydänkeskiaika | 450 | 450 | 640 | 4 260 | 1 300 | 12 | 5 |
Myöhäiskeskiaika | 590 | 590 | 960 | 5 620 | 1 450 | 14 | 5 |
Siirtomaa-aika | 745 | 745 | 1 600 | 8 570 | 1 710 | 17 | 5 |
Teollinen aikakausi | 911 | 911 | 3 200 | 10 670 | 1 930 | 23 | 5 |
Progressiivinen aikakausi | 1 087 | 1 087 | 4 800 | 12 950 | 2 120 | 32 | 5 |
Moderni aikakausi | 1 274 | 1 274 | 8 000 | 16 110 | 2 260 | 46 | 5 |
Postmoderni aikakausi | 1 469 | 1 469 | 12 800 | 20 270 | 2 360 | 64 | 5 |
Nykyaika | 1 674 | 1 674 | 19 200 | 26 390 | 2 740 | 92 | 5 |
Huominen | 1 886 | 1 886 | 32 000 | 30 550 | 3 330 | 124 | 5 |
Tulevaisuus | 2 110 | 2 110 | 51 200 | 35 020 | 3 990 | 151 | 5 |
Arktinen tulevaisuus | 2 340 | 2 340 | 76 800 | 39 790 | 4 640 | 183 | 5 |
Merellinen tulevaisuus | 2 578 | 2 578 | 96 000 | 44 870 | 5 360 | 211 | 5 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 2 822 | 2 822 | 128 000 | 50 260 | 6 400 | 256 | 5 |
Avaruusaika Mars | 4 468 | 4 468 | 208 000 | 83 950 | 10 240 | 311 | 5 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 4 853 | 4 853 | 288 000 | 92 990 | 11 120 | 366 | 5 |
Avaruusajan Venus | 5 245 | 5 245 | 336 000 | 102 500 | 12 020 | 421 | 5 |
Avaruusajan Jupiterin kuu | 5 648 | 5 648 | 384 000 | 112 500 | 12 950 | 476 | 5 |