Ero sivun ”Avaruusajan asteroidivyöhyke Yksiköt” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
(Ak: Uusi sivu: {{#ask: Category:Avaruusajan asteroidivyöhyke Yksiköt | ?Name | ?ExternalImage | ?AgeBackgroundColor | ?AgeBorderColor | ?AgeFontColor | ?Age | ?UnitType | ?TypeImage | ?Atta...) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
(3 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aikakausi | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tyyppi | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-3362ba9d7.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-fb6b51a2d.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range-e99118ab5.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement-873373c46.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-3362ba9d7.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-fb6b51a2d.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Taidot | ||
| | |- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_SpaceAgeAsteroidBelt_champion-226ab3b7c.jpg<br />[[Mestari]] | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png<br />Raskas yksikkö | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 21000 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 600 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 900 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 2 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 20 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +350<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +150 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +350<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +150 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry-62cdfaf13.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Ritarilaitos|Ritarilaitos]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty-3cea07dcd.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Velvollisuus|Velvollisuus]] | ||
| | |- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_shredder-d462cd1a2.jpg<br />[[Silppuri]] | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png<br />Raskas yksikkö | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 550 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 800 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 2 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 18 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +300 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +300 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/close_quarters-8aa579c81.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Lähitaistelu|Lähitaistelu]] | ||
| | |- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_hover_hammer-48ca452eb.jpg<br />[[Leijuvasara]] | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png<br />Nopea yksikkö | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 700 | ||
}} | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 700 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 28 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks-47b91dbfb.png}} +120 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks-47b91dbfb.png}} +60 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flying-f5e95997f.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Lentävä|Lentävä]] | |||
|- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_nail_storm-c2ebf101a.jpg<br />[[Naulamyrsky]] | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png<br />Ampuva yksikkö | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 650 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 650 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble-b5b30c608.png}} +80 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble-b5b30c608.png}} +100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/stealth-d96af2e34.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Piiloutuminen|Piiloutuminen]] | |||
|- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_belt-d3b826667.jpg<br />[[B.E.L.T.]] | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png<br />Tykistö | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 750 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 550 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/crater-f57f42178.png}} +50 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/crater-f57f42178.png}} +80 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast-e1c79d5b4.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Räjähdys|Räjähdys]] | |||
|- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_drill_ranger-60f71f6ff.jpg<br />[[Poraaja]] | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png<br />Kevyt yksikkö | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 800 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 600 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 26 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills-71e02fb9e.png}} +100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills-71e02fb9e.png}} +100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Tarkka silmä|Tarkka silmä]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact-0a7c78989.png}}<br />[[Yksikkötaidot#Kontakti!|Kontakti!]] | |||
|} |
Nykyinen versio 29. maaliskuuta 2023 kello 14.47
Aikakausi | Tyyppi | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() Bonus |
![]() Bonus |
Taidot | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Mestari |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | ![]() Raskas yksikkö |
21000 | 600 | 900 | 2 | 20 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Ritarilaitos ![]() Velvollisuus |
![]() Silppuri |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | ![]() Raskas yksikkö |
17500 | 550 | 800 | 2 | 18 | ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() Tarkka silmä ![]() Lähitaistelu |
![]() Leijuvasara |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | ![]() Nopea yksikkö |
17500 | 700 | 700 | 1 | 28 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Tarkka silmä ![]() Lentävä |
![]() Naulamyrsky |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | ![]() Ampuva yksikkö |
17500 | 650 | 650 | 16 | 14 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Tarkka silmä ![]() Piiloutuminen |
![]() B.E.L.T. |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | ![]() Tykistö |
17500 | 750 | 550 | 24 | 10 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Tarkka silmä ![]() Räjähdys |
![]() Poraaja |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | ![]() Kevyt yksikkö |
17500 | 800 | 600 | 1 | 26 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Tarkka silmä ![]() Kontakti! |