Ero sivun ”Myöhäiskeskiaika Asuinrakennukset” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
(3 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rakennus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kustannukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vaatimukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Antaa | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tuottaa | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_LateMiddleAge_Residential1-ed24de0be.png}}<br />[[Kartano]] | ||
| | | 3 900 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>14 500 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />123 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | 123 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö<br/>120 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | 120 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 1h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_LateMiddleAge_Residential2-e020b06cf.png}}<br />[[Kerrostalo]] | ||
| | | 5 800 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>21 800 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />205 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | 205 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö<br/>120 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | 440 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 8h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_LateMiddleAge_Residential3-cda175a8c.png}}<br />[[Herraskartano]] | |||
| 300 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Timanttia | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />246 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| 246 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö<br/>240 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| 400 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 4h | |||
|} |
Nykyinen versio 5. heinäkuuta 2023 kello 14.54
Rakennus | Kustannukset | Vaatimukset | Antaa | Tuottaa |
---|---|---|---|---|
![]() Kartano |
3 900 ![]() 14 500 ![]() |
![]() ![]() 123 ![]() |
123 ![]() 120 ![]() |
120 ![]() |
![]() Kerrostalo |
5 800 ![]() 21 800 ![]() |
![]() ![]() 205 ![]() |
205 ![]() 120 ![]() |
440 ![]() |
![]() Herraskartano |
300 ![]() |
![]() ![]() 246 ![]() |
246 ![]() 240 ![]() |
400 ![]() |