Ero sivun ”Merellinen tulevaisuus Tavararakennukset” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
(4 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rakennus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kustannukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vaatimukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Antaa | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tuottaa | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_OceanicFuture_Goods1-4091e61da.png}}<br />[[Osterifarmi]] | ||
| | | 332 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>716 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />300 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/>4 400 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | ||
| | | 90 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | 1 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/pearls-be69d7f4a.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_OceanicFuture_Goods2-486446b3d.png}}<br />[[Tekosuomuartesaani]] | ||
| | | 332 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>716 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x6<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />280 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/>4 450 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | ||
| | | 90 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | 1 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/artificial_scales-6bc6cba97.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_OceanicFuture_Goods3-e06168d13.png}}<br />[[Korallinkasvattaja]] | |||
| 332 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>716 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />6 250 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | |||
| 90 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>630 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| 1 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/corals-1a221a8b5.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_OceanicFuture_Goods4-1a43c65ed.png}}<br />[[Syvänmerentutkimuslaboratorio]] | |||
| 332 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>716 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />5 700 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | |||
| 90 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>350 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| 1 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/biolight-592d9e083.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_OceanicFuture_Goods5-8d260a271.png}}<br />[[Kasviplanktontehdas]] | |||
| 332 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>716 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />5 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | |||
| 84 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| 1 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plankton-a286a93e3.png}} / 4h | |||
|} |
Nykyinen versio 5. heinäkuuta 2023 kello 14.56
Rakennus | Kustannukset | Vaatimukset | Antaa | Tuottaa |
---|---|---|---|---|
![]() Osterifarmi |
332 000 ![]() 716 000 ![]() |
![]() ![]() 300 ![]() 4 400 ![]() |
90 000 ![]() |
1 ![]() |
![]() Tekosuomuartesaani |
332 000 ![]() 716 000 ![]() |
![]() ![]() 280 ![]() 4 450 ![]() |
90 000 ![]() |
1 ![]() |
![]() Korallinkasvattaja |
332 000 ![]() 716 000 ![]() |
![]() ![]() 6 250 ![]() |
90 000 ![]() 630 ![]() |
1 ![]() |
![]() Syvänmerentutkimuslaboratorio |
332 000 ![]() 716 000 ![]() |
![]() ![]() 5 700 ![]() |
90 000 ![]() 350 ![]() |
1 ![]() |
![]() Kasviplanktontehdas |
332 000 ![]() 716 000 ![]() |
![]() ![]() 5 000 ![]() |
84 000 ![]() |
1 ![]() |