Ero sivun ”Virtuaalinen tulevaisuus Koristeet” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
(3 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rakennus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kustannukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vaatimukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Antaa | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tuottaa | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_VirtualFuture_Decoration1-1f156a56b.png}}<br />[[Holopatsas]] | ||
| | | 179 110 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>231 870 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ei vaadi katua<br /> | ||
| | | 4 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>290 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_VirtualFuture_Decoration2-15ec9a19d.png}}<br />[[Japanilainen mänty]] | ||
| | | 202 570 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>263 260 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ei vaadi katua<br /> | ||
| | | 4 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>321 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_VirtualFuture_Decoration3-47b9edabb.png}}<br />[[Holomainos]] | |||
| 250 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Timanttia | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Ei vaadi katua<br /> | |||
| 32 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>1 882 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_VirtualFuture_Decoration4-5dc19a458.png}}<br />[[Eläinhologrammi]] | |||
| 405 140 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>526 530 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x2<br />Ei vaadi katua<br /> | |||
| 8 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>706 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|} |
Nykyinen versio 5. heinäkuuta 2023 kello 14.56
Rakennus | Kustannukset | Vaatimukset | Antaa | Tuottaa |
---|---|---|---|---|
![]() Holopatsas |
179 110 ![]() 231 870 ![]() |
![]() Ei vaadi katua |
4 000 ![]() 290 ![]() |
|
![]() Japanilainen mänty |
202 570 ![]() 263 260 ![]() |
![]() Ei vaadi katua |
4 000 ![]() 321 ![]() |
|
![]() Holomainos |
250 ![]() |
![]() Ei vaadi katua |
32 000 ![]() 1 882 ![]() |
|
![]() Eläinhologrammi |
405 140 ![]() 526 530 ![]() |
![]() Ei vaadi katua |
8 000 ![]() 706 ![]() |