Ero sivun ”Basaari” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 177: | Rivi 177: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 1,130 | |||
| 890 | |||
| 2,460 | |||
| 21 | |||
| 110 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 18.58
Tämä rakennus tuottaa eri asioita eri tuotannon pituuksilla.
|
*Voima lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä
**Tuottaa yhden kutakin tavaraa rakennuksen aikakaudelta