Ero sivun ”Naamiaistanssiaiset” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 191: | Rivi 191: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 1,221 | |||
| 1,130 | |||
| 855 | |||
| 1,852 | |||
| 4,440 | |||
| 7,400 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} | ||
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 20.56
Tämä rakennus tuottaa eri asioita riippuen asetetusta ajasta: |