Ero sivun ”Jalkapallokenttä” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 179: | Rivi 179: | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 96,000 | | style="text-align: center;" | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| style="text-align: center;" | 1,210 | |||
| style="text-align: center;" | 570 | |||
| style="text-align: center;" | 1,420 | |||
| style="text-align: center;" | 33 | |||
| style="text-align: center;" | 10,820 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 120,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Tuottaa yhden kutakin tavaraa rakennuksen aikakaudelta | [[File:Good Production.png|25px]] Tuottaa yhden kutakin tavaraa rakennuksen aikakaudelta |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 21.09