Ero sivun ”Memento” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 13: | Rivi 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Palkinto kutsutusta ystävästä, joka saavutti rautakauden | | style="width: 70%;"| Palkinto kutsutusta ystävästä, joka saavutti rautakauden | ||
|} | |} | ||
Rivi 88: | Rivi 88: | ||
| 480 | | 480 | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 580 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 20.10
- Kiillotus tuplaa onnellisuuden | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Koriste |
Koko: | 1x1 |
Lisättiin: | Palkinto kutsutusta ystävästä, joka saavutti rautakauden |