Ero sivun ”Mestarin piilopirtti” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 13: | Rivi 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Pääsiäistapahtuma 2014 | | style="width: 70%;"| [[Pääsiäistapahtuma]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Rivi 131: | Rivi 131: | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | ||
| style="text-align: center;" | 54,000 | | style="text-align: center;" | 54,000 | ||
| style="text-align: center;" | [[Mestari]] | |||
| style="text-align: center;" | 1 päivä | |||
| style="text-align: center;" | - | |||
| style="text-align: center;" | - / 50 [[File:icon_diamonds.png]] | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| style="text-align: center;" | 72,000 | |||
| style="text-align: center;" | [[Mestari]] | | style="text-align: center;" | [[Mestari]] | ||
| style="text-align: center;" | 1 päivä | | style="text-align: center;" | 1 päivä |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 20.44
- Rakennusta voi päivittää ehostuspaketilla | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Sotilasrakennus |
Koko: | 3x3 |
Lisättiin: | Pääsiäistapahtuma 2014 |
Pisteet |
Tuottaa | Aika | Paikanavaushinta | ||
---|---|---|---|---|---|
Pronssikausi | 45 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Rautakausi | 72 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Varhaiskeskiaika | 180 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Sydänkeskiaika | 360 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Myöhäiskeskiaika | 540 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Siirtomaa-aika | 900 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Teollinen aikakausi | 1,800 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Progressiivinen aikakausi | 2,700 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Moderni aikakausi | 4,500 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Postmoderni aikakausi | 7,200 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Nykyaika | 10,800 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Huominen | 18,000 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Tulevaisuus | 28,800 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Arktinen tulevaisuus | 43,200 | Mestari | 1 day | - | - / 50 |
Merellinen tulevaisuus | 54,000 | Mestari | 1 päivä | - | - / 50 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 72,000 | Mestari | 1 päivä | - | - / 50 |