Ero sivun ”Naamiaistanssiaiset” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Karnevaalitapahtuma]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Rivi 202: | Rivi 202: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 1,458 | |||
| 1,190 | |||
| 924 | |||
| 2,003 | |||
| 4,800 | |||
| 8,000 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
Versio 20. elokuuta 2018 kello 20.46
- Voidaan ryöstää (eikä voida motivoida) | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Tuotantorakennus |
Koko: | 4x5 |
Lisättiin: | Karnevaalitapahtuma 2017 |
Tämä rakennus tuottaa eri asioita riippuen asetetusta ajasta: |