Ero sivun ”Jalkapallokenttä” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 16: | Rivi 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| FoE Jalkapallocup 2016 | | style="width: 70%;"| [[FoE Jalkapallocup]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Rivi 189: | Rivi 189: | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 120,000 | | style="text-align: center;" | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| style="text-align: center;" | 1,274 | |||
| style="text-align: center;" | 610 | |||
| style="text-align: center;" | 1,530 | |||
| style="text-align: center;" | 40 | |||
| style="text-align: center;" | 12,120 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 160,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Tuottaa yhden kutakin tavaraa rakennuksen aikakaudelta | [[File:Good Production.png|25px]] Tuottaa yhden kutakin tavaraa rakennuksen aikakaudelta |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 20.56
![]()
| |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Tuotantorakennus |
Koko: | ![]() |
Lisättiin: | FoE Jalkapallocup 2016 |