Ero sivun ”Kukkiva siiderinpanimo” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 16: | Rivi 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Syystapahtuma 2017 | | style="width: 70%;"| [[Syystapahtuma]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Rivi 188: | Rivi 188: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 54,000 | | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 125 | |||
| 528 | |||
| 1,120 | |||
| 23 | |||
| 7,039 | |||
| 10,561 | |||
| 1 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 20.59
- Voidaan ryöstää (mutta ei motivoida) | |
Properties | |
Tyyppi: | Tuotantorakennus |
Koko: | 3x3 |
Lisättiin: | Syystapahtuma 2017 |
Tämä rakennus tuottaa eri resursseja riippuen valitusta tuotantoajasta:
|