Ero sivun ”Suursilta – taso 3” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Venetsian karnevaali]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Rivi 138: | Rivi 138: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 45,600 | |||
| 5,930 | |||
| 22,100 | |||
| 1 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 21.20
- Motivointi tuplaa kolikkotuotannon, sekä tuottaa lisäksi tarvikkeita ja yhden tutkimuspisteen; voidaan ryöstää motivoimattomana | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Asuinrakennus |
Koko: | 4x3 |
Lisättiin: | Venetsian karnevaali 2018 |