Ero sivun ”Suursilta – taso 4” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Venetsian karnevaali]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Rivi 154: | Rivi 154: | ||
| 119 | | 119 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 47,600 | |||
| 6,210 | |||
| 23,000 | |||
| 1 | |||
| 144 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 21.20
- Motivointi tuplaa kolikkotuotannon, sekä tuottaa lisäksi tarvikkeita, yhden tutkimuspisteen, ja mitaleita; voidaan ryöstää motivoimattomana | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Asuinrakennus |
Koko: | 4x3 |
Lisättiin: | Venetsian karnevaali 2018 |