Ero sivun ”Urheilijoiden asuintilat” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
(Ak: Uusi sivu: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:R_SS_MultiAge_SportBonus17.png - Kolikoiden lisäksi rakennus tuottaa puolustusbonuksen. Motivoituneena rakennus tuottaa li...) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 14: | Rivi 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Forge Bowl 2018 | | style="width: 70%;"| [[Forge Bowl]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Rivi 105: | Rivi 105: | ||
| 31,900 | | 31,900 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 940 | |||
| 35,700 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 21.49
- Kolikoiden lisäksi rakennus tuottaa puolustusbonuksen. Motivoituneena rakennus tuottaa lisäksi tavaroita. | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Asuinrakennus |
Koko: | 4x3 |
Lisättiin: | Forge Bowl 2018 |
output |