Ero sivun ”Maharadžan palatsi” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
(Ak: Uusi sivu: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |250px - '''Voidaan''' ryöstää (ei voi motivoida) <br> - Yhdistettynä muihin ainutl...) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kesätapahtuma 2017 | | style="width: 70%;"| [[Kesätapahtuma]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Setti:''' | | style="width: 30%;"| '''Setti:''' | ||
Rivi 156: | Rivi 156: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 96000 | | 96000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 58,190 | |||
| 28,830 | |||
| 427 | |||
| 5 | |||
| 5 | |||
| 128,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 22.05
![]() - Voidaan ryöstää (ei voi motivoida) | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Asuinrakennus |
Koko: | ![]() |
Lisättiin: | Kesätapahtuma 2017 |
Setti: | ![]() |