Ero sivun ”Itäinen palatsitorni” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kesätapahtuma 2017 | | style="width: 70%;"| [[Kesätapahtuma]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Setti:''' | | style="width: 30%;"| '''Setti:''' | ||
Rivi 124: | Rivi 124: | ||
|1 | |1 | ||
|24000 | |24000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
|11,900 | |||
|14,550 | |||
|1 | |||
|32,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 22.07
![]() - Voidaan ryöstää (mutta ei motivoida) | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Asuinrakennus |
Koko: | ![]() |
Lisättiin: | Kesätapahtuma 2017 |
Setti: | ![]() |