Ero sivun ”Progressiivinen aikakausi Tuotantorakennukset” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
(Ak: Uusi sivu: {{#ask: Category:Progressiivinen aikakausi Type::Tuotantorakennukset | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?Pro...) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
(5 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rakennus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kustannukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vaatimukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Antaa | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tuottaa | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_ProgressiveEra_Workshop1-4eabf3fb8.png}}<br />[[Karjatila]] | ||
| | | 218 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>119 100 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x6<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />1 063 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | ||
| | | 6 300 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | 520 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} / 5m | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_ProgressiveEra_Workshop2-1c551f935.png}}<br />[[Lampputehdas]] | ||
| | | 173 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>39 300 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />570 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | ||
| | | 2 700 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | 250 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} / 5m | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_ProgressiveEra_Workshop3-1f7e078ac.png}}<br />[[Autopaja]] | |||
| 141 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>52 400 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />338 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | |||
| 2 400 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| 240 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_ProgressiveEra_Workshop4-d87ae999e.png}}<br />[[Herkkukauppa]] | |||
| 600 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Timanttia | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />200 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | |||
| 3 600 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| 290 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} / 5m | |||
|} |
Nykyinen versio 5. heinäkuuta 2023 kello 14.54
Rakennus | Kustannukset | Vaatimukset | Antaa | Tuottaa |
---|---|---|---|---|
Karjatila |
218 000 Kolikot 119 100 Tarvike |
7x6 1x1 1 063 Väestö |
6 300 | 520 / 5m |
Lampputehdas |
173 000 Kolikot 39 300 Tarvike |
6x3 1x1 570 Väestö |
2 700 | 250 / 5m |
Autopaja |
141 000 Kolikot 52 400 Tarvike |
4x4 2x2 338 Väestö |
2 400 | 240 / 5m |
Herkkukauppa |
600 Timanttia | 4x3 1x1 200 Väestö |
3 600 | 290 / 5m |