Ero sivun ”Rautakausi Sotilasrakennukset” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
(5 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rakennus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kustannukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vaatimukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Antaa | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tuottaa | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_IronAge_Archeryrange-e596c1813.png}}<br />[[Jousiammuntarata]] | ||
| | | 2 820 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>2 020 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />105 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | ||
| | | 16 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_archer-190d586c0.jpg}}<br/>Jousiampuja / 2h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_IronAge_Legionairebarracks-9cf081334.png}}<br />[[Legioonalaisten parakki]] | ||
| | | 5 630 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>4 040 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />144 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | ||
| | | 36 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_legionnaire-2cb3be57f.jpg}}<br/>Legioonalainen / 2h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_IronAge_Militiamanbarracks-870d859b4.png}}<br />[[Sotilasparakki]] | |||
| 1 410 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>1 010 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />79 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | |||
| 24 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_militiaman-ac3ed82b4.jpg}}<br/>Sotilas / 2h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_IronAge_Siegecamp-14770f95b.png}}<br />[[Ballistaleiri]] | |||
| 7 040 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>5 050 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />170 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | |||
| 48 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_balista-e0e711ed8.jpg}}<br/>Ballista / 2h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_IronAge_Stable-23cd8fe58.png}}<br />[[Ratsusoturitalli]] | |||
| 4 220 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot<br/>3 030 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />170 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö | |||
| 48 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_mounted_legionnaire-d26d09a79.jpg}}<br/>Ratsusoturi / 2h | |||
|} |
Nykyinen versio 5. heinäkuuta 2023 kello 14.53
Rakennus | Kustannukset | Vaatimukset | Antaa | Tuottaa |
---|---|---|---|---|
Jousiammuntarata |
2 820 Kolikot 2 020 Tarvike |
2x2 1x1 105 Väestö |
16 | Jousiampuja / 2h |
Legioonalaisten parakki |
5 630 Kolikot 4 040 Tarvike |
3x3 1x1 144 Väestö |
36 | Legioonalainen / 2h |
Sotilasparakki |
1 410 Kolikot 1 010 Tarvike |
3x2 1x1 79 Väestö |
24 | Sotilas / 2h |
Ballistaleiri |
7 040 Kolikot 5 050 Tarvike |
4x3 1x1 170 Väestö |
48 | Ballista / 2h |
Ratsusoturitalli |
4 220 Kolikot 3 030 Tarvike |
3x4 1x1 170 Väestö |
48 | Ratsusoturi / 2h |