Ero sivun ”Torniklubi” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 30: | Rivi 30: | ||
| style="width: 30%;" | '''Avaukseen vaaditaan::''' | | style="width: 30%;" | '''Avaukseen vaaditaan::''' | ||
| style="width: 70%;" | Yöelämä | | style="width: 70%;" | Yöelämä | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Esineen vaihtoarvo:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aika | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 200 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 250 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 300 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versio 2. joulukuuta 2019 kello 15.51
![]() | |||||||||||||
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | ![]() | ||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required.png 2x2Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 5x4Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Rakennusaika: | 14h 40m | ||||||||||||
Rakennuskustannukset: | 350 000 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Kolikot 550 000 https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Tarvike Property "Costs" (as page type) with input value "350 000 ![]() ![]() | ||||||||||||
Aikakausi: | Huominen | ||||||||||||
Avaukseen vaaditaan:: | Yöelämä | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Antaa | |
---|---|
![]() |
![]() |
20 000 | 3 000 |