Ero sivun ”Suursilta – taso 7” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 24: | Rivi 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Ensiesiintyminen:''' | | style="width: 30%;" | '''Ensiesiintyminen:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Tapahtumat ja tehtäväsarjat]] | | style="width: 70%;" | [[Tapahtumat ja tehtäväsarjat]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Esineen vaihtoarvo:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aika | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 9 450 | |||
| 8 - 13 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 11 810 | |||
| 10 - 16 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 14 180 | |||
| 12 - 19 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versio 2. joulukuuta 2019 kello 15.58
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Asuinrakennukset | ||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x3Property "Size" (as page type) with input value " 4x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | Tuottaa | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | jos on motivoitu | ||||||
Pronssikausi | 680 | 60 | 1 000 | 800 | 8 | 3 | 5 |
Rautakausi | 1 160 | 96 | 2 200 | 1 900 | 10 | 3 | 5 |
Varhaiskeskiaika | 1 290 | 240 | 3 200 | 3 200 | 12 | 3 | 5 |
Sydänkeskiaika | 1 440 | 480 | 4 500 | 4 500 | 14 | 3 | 5 |
Myöhäiskeskiaika | 1 600 | 720 | 6 000 | 6 000 | 16 | 3 | 5 |
Siirtomaa-aika | 1 880 | 1 200 | 9 100 | 7 600 | 19 | 3 | 5 |
Teollinen aikakausi | 2 120 | 2 400 | 11 400 | 9 200 | 26 | 3 | 5 |
Progressiivinen aikakausi | 2 330 | 3 600 | 13 800 | 10 900 | 36 | 3 | 5 |
Moderni aikakausi | 2 500 | 6 000 | 17 200 | 12 600 | 52 | 3 | 5 |
Postmoderni aikakausi | 2 600 | 9 600 | 21 600 | 14 400 | 72 | 3 | 5 |
Nykyaika | 3 020 | 14 400 | 28 100 | 16 200 | 103 | 3 | 5 |
Huominen | 3 670 | 24 000 | 32 600 | 18 100 | 139 | 3 | 5 |
Tulevaisuus | 4 400 | 38 400 | 37 300 | 19 900 | 170 | 3 | 5 |
Arktinen tulevaisuus | 5 120 | 57 600 | 42 400 | 21 900 | 206 | 3 | 5 |
Merellinen tulevaisuus | 5 910 | 72 000 | 47 800 | 24 000 | 237 | 3 | 5 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 7 060 | 96 000 | 53 600 | 25 900 | 288 | 3 | 5 |
Avaruusaika Mars | 11 290 | 156 000 | 89 500 | 42 000 | 350 | 3 | 5 |