Ero sivun ”Nykyaika Asuinrakennukset” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rakennus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kustannukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vaatimukset | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Antaa | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tuottaa | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_ContemporaryEra_Residential1-34f5a2faf.png}}<br />[[Huoneisto]] | ||
| | | 145 800 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot <br/>479 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />2 800 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | 2 800 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö <br/>9 600 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | ||
| | | 20 800 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 1d | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_ContemporaryEra_Residential2-576bc5105.png}}<br />[[Kaupparakennus]] | ||
| | | 62 500 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot <br/>205 300 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />1 400 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | 1 400 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö <br/>7 200 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | ||
| | | 2 300 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 1h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_ContemporaryEra_Residential3-e259fbc57.png}}<br />[[Rantahuvila]] | |||
| 600 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Timanttia <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />2 510 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| 2 510 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö <br/>19 200 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| 13 900 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 8h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_ContemporaryEra_Residential4-ce2cc8e27.png}}<br />[[Rantatalo]] | |||
| 78 100 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot <br/>256 600 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Tarvike <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />1 810 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| 1 810 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Väestö <br/>7 200 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| 4 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 4h | |||
|} |
Versio 1. maaliskuuta 2021 kello 12.11
Rakennus | Kustannukset | Vaatimukset | Antaa | Tuottaa |
---|---|---|---|---|
Huoneisto |
145 800 Kolikot 479 000 Tarvike |
4x4 2x2 2 800 |
2 800 Väestö 9 600 |
20 800 / 1d |
Kaupparakennus |
62 500 Kolikot 205 300 Tarvike |
3x4 2x2 1 400 |
1 400 Väestö 7 200 |
2 300 / 1h |
Rantahuvila |
600 Timanttia |
4x4 1x1 2 510 |
2 510 Väestö 19 200 |
13 900 / 8h |
Rantatalo |
78 100 Kolikot 256 600 Tarvike |
4x3 1x1 1 810 |
1 810 Väestö 7 200 |
4 000 / 4h |