Ero sivun ”Sfinksi” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 129: | Rivi 129: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 881 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 881 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 36 000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 36 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Avaruusajan Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 033 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42 000 | |||
|} | |} |
Versio 15. huhtikuuta 2021 kello 09.11
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Koristeet | ||||||||||||
Katu: | Ei vaadi katua | ||||||||||||
Koko: | 2x1 | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | |
---|---|---|
Pronssikausi | 144 | 10 |
Rautakausi | 198 | 16 |
Varhaiskeskiaika | 206 | 40 |
Sydänkeskiaika | 225 | 80 |
Myöhäiskeskiaika | 246 | 120 |
Siirtomaa-aika | 289 | 200 |
Teollinen aikakausi | 326 | 400 |
Progressiivinen aikakausi | 358 | 600 |
Moderni aikakausi | 383 | 1 000 |
Postmoderni aikakausi | 399 | 1 600 |
Nykyaika | 463 | 2 400 |
Huominen | 563 | 4 000 |
Tulevaisuus | 674 | 6 400 |
Arktinen tulevaisuus | 785 | 9 600 |
Merellinen tulevaisuus | 906 | 12 000 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 1 082 | 16 000 |
Avaruusaika Mars | 1 731 | 26 000 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 1 881 | 36 000 |
Avaruusajan Venus | 2 033 | 42 000 |