Ero sivun ”Kivipalkinto” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 132: | Rivi 132: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 547 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 547 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 306 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 306 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Avaruusajan Jupiterin kuu | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 666 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 342 000 | |||
|} | |} |
Versio 25. huhtikuuta 2022 kello 13.56
![]() | |||||||||||||
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | ![]() | ||||||||||||
Katu: | Ei vaadi katua | ||||||||||||
Koko: | ![]() | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Uudelleenlaskennan sijoituspalkinnot (juuri ennen versiota v1.70) | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | |
---|---|---|
![]() |
![]() | |
Pronssikausi | 79 | 90 |
Rautakausi | 136 | 144 |
Varhaiskeskiaika | 150 | 360 |
Sydänkeskiaika | 168 | 720 |
Myöhäiskeskiaika | 187 | 1 080 |
Siirtomaa-aika | 220 | 1 800 |
Teollinen aikakausi | 248 | 3 600 |
Progressiivinen aikakausi | 272 | 5 400 |
Moderni aikakausi | 291 | 9 000 |
Postmoderni aikakausi | 303 | 14 400 |
Nykyaika | 353 | 21 600 |
Huominen | 428 | 36 000 |
Tulevaisuus | 513 | 57 600 |
Arktinen tulevaisuus | 597 | 86 400 |
Merellinen tulevaisuus | 689 | 108 000 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 823 | 144 000 |
Avaruusaika Mars | 1 317 | 234 000 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 1 432 | 270 000 |
Avaruusajan Venus | 1 547 | 306 000 |
Avaruusajan Jupiterin kuu | 1 666 | 342 000 |