Ero sivun ”Kuuportti – taso 1” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 243: | Rivi 243: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 263 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 263 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Avaruusajan Jupiterin kuu | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 414 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 48 900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 294 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Tuottaa jonkin määrän yhtä tavaraa rakennuksen aikakaudelta (sinulle)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Tuottaa jonkin määrän yhtä tavaraa rakennuksen aikakaudelta (sinulle)<br> |
Versio 25. huhtikuuta 2022 kello 14.07
![]() | |||||||||||||
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | ![]() | ||||||||||||
Katu: | ![]() | ||||||||||||
Koko: | ![]() | ||||||||||||
Sarja: | ![]() | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | Tuottaa | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | 1 x ![]() |
2 x ![]() |
3 x ![]() |
4 x ![]() | |||
Pronssikausi | 162 | 60 | 450 | 1 | 4 | 5 | 2 |
Rautakausi | 348 | 96 | 800 | 1 | 5 | 5 | 2 |
Varhaiskeskiaika | 534 | 240 | 1 300 | 1 | 6 | 5 | 2 |
Sydänkeskiaika | 750 | 480 | 1 900 | 1 | 7 | 5 | 2 |
Myöhäiskeskiaika | 984 | 720 | 2 400 | 1 | 8 | 5 | 2 |
Siirtomaa-aika | 1 242 | 1 200 | 3 700 | 1 | 10 | 5 | 2 |
Teollinen aikakausi | 1 518 | 2 400 | 4 600 | 1 | 13 | 5 | 2 |
Progressiivinen aikakausi | 1 812 | 3 600 | 5 600 | 1 | 18 | 5 | 2 |
Moderni aikakausi | 2 124 | 6 000 | 7 000 | 1 | 26 | 5 | 2 |
Postmoderni aikakausi | 2 448 | 9 600 | 8 800 | 1 | 36 | 5 | 2 |
Nykyaika | 2 790 | 14 400 | 11 500 | 1 | 52 | 5 | 2 |
Huominen | 3 144 | 24 000 | 13 300 | 1 | 70 | 5 | 2 |
Tulevaisuus | 3 516 | 38 400 | 15 200 | 1 | 93 | 5 | 2 |
Arktinen tulevaisuus | 3 900 | 57 600 | 17 300 | 1 | 119 | 5 | 2 |
Merellinen tulevaisuus | 4 296 | 72 000 | 19 500 | 1 | 144 | 5 | 2 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 4 704 | 96 000 | 21 800 | 1 | 170 | 5 | 2 |
Avaruusaika Mars | 7 446 | 156 000 | 36 500 | 1 | 201 | 5 | 2 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 8 088 | 216 000 | 40 400 | 1 | 232 | 5 | 2 |
Avaruusajan Venus | 8 742 | 252 000 | 44 500 | 1 | 263 | 5 | 2 |
Avaruusajan Jupiterin kuu | 9 414 | 288 000 | 48 900 | 1 | 294 | 5 | 2 |
![goods-49dc375be.png](https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
Tuottaa jonkin määrän yhtä tavaraa rakennuksen aikakaudelta (sinulle)