Ero sivun ”Aurinkojumalan portti” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 138: | Rivi 138: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 691 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 691 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 96 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 96 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Avaruusajan Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 886 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 104 000 | |||
|} | |} |
Versio 12. heinäkuuta 2023 kello 10.26
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Koristeet | ||||||||||||
Katu: | Ei vaadi katua | ||||||||||||
Koko: | 2x2 | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | |
---|---|---|
Pronssikausi | 180 | 20 |
Rautakausi | 230 | 32 |
Varhaiskeskiaika | 250 | 80 |
Sydänkeskiaika | 280 | 160 |
Myöhäiskeskiaika | 320 | 240 |
Siirtomaa-aika | 370 | 400 |
Teollinen aikakausi | 400 | 800 |
Progressiivinen aikakausi | 440 | 1 200 |
Moderni aikakausi | 470 | 2 000 |
Postmoderni aikakausi | 490 | 3 200 |
Nykyaika | 570 | 4 800 |
Huominen | 691 | 8 000 |
Tulevaisuus | 828 | 12 800 |
Arktinen tulevaisuus | 965 | 19 200 |
Merellinen tulevaisuus | 1 113 | 24 000 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 1 330 | 32 000 |
Avaruusaika Mars | 2 128 | 52 000 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 2 312 | 72 000 |
Avaruusajan Venus | 2 498 | 84 000 |
Avaruusajan Jupiterin kuu | 2 691 | 96 000 |
Avaruusajan Titan | 2 886 | 104 000 |