Ero sivun ”Voittajien areena” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 273: | Rivi 273: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Avaruusajan Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 880 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 020 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 740 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 69 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 276 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Tuottaa yhden jokaista tavaraa rakennuksen aikakaudelta (sinulle)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Tuottaa yhden jokaista tavaraa rakennuksen aikakaudelta (sinulle)<br> |
Versio 12. heinäkuuta 2023 kello 10.31
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Tuotantorakennukset | ||||||||||||
Katu: | 1x1 | ||||||||||||
Koko: | 4x5 | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Vaatii: | Antaa | Tuottaa | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1h | 4h | 8h | 1d | |||
Pronssikausi | 80 | 100 | 30 | 40 | 1 | 3 | 5 | 2 |
Rautakausi | 160 | 160 | 70 | 100 | 1 | 4 | 5 | 2 |
Varhaiskeskiaika | 220 | 400 | 120 | 170 | 1 | 5 | 5 | 2 |
Sydänkeskiaika | 290 | 800 | 170 | 230 | 2 | 6 | 5 | 2 |
Myöhäiskeskiaika | 360 | 1 200 | 220 | 310 | 2 | 7 | 5 | 2 |
Siirtomaa-aika | 420 | 2 000 | 280 | 470 | 2 | 9 | 5 | 2 |
Teollinen aikakausi | 490 | 4 000 | 340 | 590 | 3 | 12 | 5 | 2 |
Progressiivinen aikakausi | 550 | 6 000 | 400 | 710 | 4 | 17 | 5 | 2 |
Moderni aikakausi | 610 | 10 000 | 470 | 880 | 6 | 24 | 5 | 2 |
Postmoderni aikakausi | 670 | 16 000 | 530 | 1 110 | 8 | 33 | 5 | 2 |
Nykyaika | 720 | 24 000 | 600 | 1 450 | 12 | 48 | 5 | 2 |
Huominen | 780 | 40 000 | 670 | 1 680 | 16 | 64 | 5 | 2 |
Tulevaisuus | 870 | 64 000 | 740 | 1 920 | 20 | 79 | 5 | 2 |
Arktinen tulevaisuus | 930 | 96 000 | 810 | 2 180 | 24 | 95 | 5 | 2 |
Merellinen tulevaisuus | 980 | 120 000 | 890 | 2 460 | 27 | 110 | 5 | 2 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 1 030 | 160 000 | 960 | 2 760 | 33 | 133 | 5 | 2 |
Avaruusaika Mars | 1 580 | 260 000 | 1 550 | 4 600 | 40 | 162 | 5 | 2 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 1 660 | 360 000 | 1 670 | 5 100 | 48 | 190 | 5 | 2 |
Avaruusajan Venus | 1 730 | 420 000 | 1 790 | 5 620 | 55 | 219 | 5 | 2 |
Avaruusajan Jupiterin kuu | 1 800 | 480 000 | 1 900 | 6 170 | 62 | 248 | 5 | 2 |
Avaruusajan Titan | 1 880 | 520 000 | 2 020 | 6 740 | 69 | 276 | 5 | 2 |
Tuottaa yhden jokaista tavaraa rakennuksen aikakaudelta (sinulle)