Ero sivun ”Elämänvoiman puu” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 386: | Rivi 386: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 4 930 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot | | style="text-align: center;" | 4 930 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot | ||
|} | |||
<br>'''Motivoituna''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Strategiapisteet: | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1 Osanen: Päivityspaketti {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Avaruusajan Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 26 000 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 3% {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>3% {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5 402 {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Kolikot | |||
|} | |} | ||
<br>'''Motivoituna''':<br/> | <br>'''Motivoituna''':<br/> |
Versio 12. heinäkuuta 2023 kello 10.50
Ominaisuudet |
| |||||||||||||
Rakennusaika: | 5 s | ||||||||||||
Koko: | 1x1 | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Tarvittava katu: | 1x1 | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Pisteet | Tehosteet | 1d Tuotanto | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Pronssikausi | 5 | 1% 1% |
| |||
Rautakausi | 8 | 1% 1% |
| |||
Varhaiskeskiaika | 20 | 1% 1% |
| |||
Sydänkeskiaika | 40 | 1% 1% |
| |||
Myöhäiskeskiaika | 60 | 1% 1% |
| |||
Siirtomaa-aika | 100 | 1% 1% |
| |||
Teollinen aikakausi | 200 | 1% 1% |
| |||
Progressiivinen aikakausi | 300 | 1% 1% |
| |||
Moderni aikakausi | 500 | 1% 1% |
| |||
Postmoderni aikakausi | 800 | 1% 1% |
| |||
Nykyaika | 1 200 | 2% 2% |
| |||
Huominen | 2 000 | 2% 2% |
| |||
Tulevaisuus | 3 200 | 2% 2% |
| |||
Arktinen tulevaisuus | 4 800 | 2% 2% |
| |||
Merellinen tulevaisuus | 6 000 | 2% 2% |
| |||
Virtuaalinen tulevaisuus | 8 000 | 2% 2% |
| |||
Avaruusaika Mars | 13 000 | 2% 2% |
| |||
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 18 000 | 2% 2% |
| |||
Avaruusajan Venus | 21 000 | 2% 2% |
| |||
Avaruusajan Jupiterin kuu | 24 000 | 2% 2% |
| |||
Avaruusajan Titan | 26 000 | 3% 3% |
|