Ero sivun ”Palkintopatsas” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 85: | Rivi 85: | ||
| 150 | | 150 | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 160 | |||
| 6,000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 18.52
![]() - Kiillotus tuplaa onnellisuuden | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Koriste |
Koko: | ![]() |
Saatavilla: | Palkinto German Computer Game Award voitosta Kesätapahtuma 2013 |