Ero sivun ”Mestarin piilopirtti” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 126: | Rivi 126: | ||
| style="text-align: center;" | [[Mestari]] | | style="text-align: center;" | [[Mestari]] | ||
| style="text-align: center;" | 1 day | | style="text-align: center;" | 1 day | ||
| style="text-align: center;" | - | |||
| style="text-align: center;" | - / 50 [[File:icon_diamonds.png]] | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| style="text-align: center;" | 54,000 | |||
| style="text-align: center;" | [[Mestari]] | |||
| style="text-align: center;" | 1 päivä | |||
| style="text-align: center;" | - | | style="text-align: center;" | - | ||
| style="text-align: center;" | - / 50 [[File:icon_diamonds.png]] | | style="text-align: center;" | - / 50 [[File:icon_diamonds.png]] |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 19.47
![]() |
Tuottaa | Aika | Paikanavaushinta | ||
---|---|---|---|---|---|
Pronssikausi | 45 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Rautakausi | 72 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Varhaiskeskiaika | 180 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Sydänkeskiaika | 360 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Myöhäiskeskiaika | 540 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Siirtomaa-aika | 900 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Teollinen aikakausi | 1,800 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Progressiivinen aikakausi | 2,700 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Moderni aikakausi | 4,500 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Postmoderni aikakausi | 7,200 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Nykyaika | 10,800 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Huominen | 18,000 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Tulevaisuus | 28,800 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Arktinen tulevaisuus | 43,200 | Mestari | 1 day | - | - / 50 ![]() |
Merellinen tulevaisuus | 54,000 | Mestari | 1 päivä | - | - / 50 ![]() |