Ero sivun ”Kultapalkinto” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
p (Harri siirsi sivun Gold Award uudelle nimelle Kultapalkinto luomatta ohjausta) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 85: | Rivi 85: | ||
| 853 | | 853 | ||
| 960,000 | | 960,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Kultapalkinto | |||
| 984 | |||
| 1,200,000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 20.34
- Ei voida kiillottaa | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Koriste |
Koko: | 1x1 |
Saatavilla: | Palkinto sijoitusten uudelleenlaskennasta |