Ero sivun ”Kivipalkinto” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
p (Harri siirsi sivun Stone Award uudelle nimelle Kivipalkinto luomatta ohjausta) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 90: | Rivi 90: | ||
| 597 | | 597 | ||
| 86,400 | | 86,400 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 689 | |||
| 108,000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 21.11
| |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Koriste |
Koko: | 1x1 |
Saatavilla: | Palkinto sijoitusten uudelleenlaskennasta |