Ero sivun ”Mestari” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 283: | Rivi 283: | ||
[[File:Call_of_duty.png|20px|link=Call of Duty]]+12 | [[File:Call_of_duty.png|20px|link=Call of Duty]]+12 | ||
| style="text-align: center; background-color: #e9f7f7; color:black;" | 15000 | | style="text-align: center; background-color: #e9f7f7; color:black;" | 15000 | ||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | [[File:Armyuniticons_90x90_OceanicFuture_champion.jpg|45px|link=]]<br />Merellinen tulevaisuus | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | [[File:Icon_reward_military_unit_heavy_infantry.png|link=Yksikkötyypit]] | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | 190 | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | 160 | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | 10 | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | 22 | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | +70[[File:Icon_reward_military_unit_fast.png|20px|link=Yksikkötyypit]]<br />+100[[File:Icon_reward_military_unit_short_range.png|20px|link=Yksikkötyypit]]<br />+60[[File:Plain.png|20px|link=Maasto]] | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | +70[[File:Icon_reward_military_unit_fast.png|20px|link=Yksikkötyypit]]<br />+100[[File:Icon_reward_military_unit_long_range.png|20px|link=Yksikkötyypit]]<br />+70[[File:Plain.png|20px|link=Maasto]] | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | [[File:Chivalry.png|20px|link=Ritarilaitos]]+15<br />[[File:Call_of_duty.png|20px|link=Velvollisuus]]+13 | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b; color:white;" | 16000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 23.09
Mestari | |
Mestari on erikoisyksikkö, joka julkaistiin pääsiäistapahtumassa 2014. Jokaisella aikakaudella on oma mestari-yksikkö, ja sen ominaisuudet vaihtelevat aikakausittain. | |
Ominaisuudet | |
Aikakausi: | Eri aikakaudet |
Tyyppi: | Nopea yksikkö tai Raskas yksikkö |
Hyökkäys: | Alkaen 8 |
Puolustus: | Alkaen 5 |
Kantama: | Alkaen 1 |
Liike: | Alkaen 22 |
Bonukset | |
Hyökkäys: | Riippuu ajasta |
Puolustus: | Riippuu ajasta |
Erikoistaidot | |
Ritarilaitos Velvollisuus | |
Muut tiedot | |
Taistelupisteet: | Riippuu ajasta |
Vaatimukset: | Mestarin piilopirtti |
Koulutushinta: | ei ole |
Koulutusaika: | 24 |
Paranemisaika: | 144 Minuuttia per piste |