Ero sivun ”Kioski” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 111: | Rivi 111: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 1 | |||
| 13,280 | |||
| 5 | |||
| 36,000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 20.49
*Tuottaa yhden jokaista rakennuksen aikakauden tavaraa (ei jalostamattomia tavaroita ja vain omaan käyttöön)