Ero sivun ”Kultapalkinto” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 14: | Rivi 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Palkintona sijoitusten uudelleenlaskennasta | ||
|} | |} | ||
Rivi 86: | Rivi 86: | ||
| 960,000 | | 960,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | ||
| 984 | | 984 | ||
| 1,200,000 | | 1,200,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 1,176 | |||
| 1,600,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 20.14
- Ei voida kiillottaa | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Koriste |
Koko: | 1x1 |
Lisättiin: | Palkintona sijoitusten uudelleenlaskennasta |