Ero sivun ”Tuotantorakennukset” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 214: | Rivi 214: | ||
|- | |- | ||
|[[File:P_SS_OceanicFuture_Workshop5.png|200px]]<br />Mineraalienhankintalaitos||[[File:icon_coins.png]] 929,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 393,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,320<br /><br />[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 09:20:00<br />[[File:Road_Double.png]] Kaksikaistainen tie||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,500<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 300<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 170 | |[[File:P_SS_OceanicFuture_Workshop5.png|200px]]<br />Mineraalienhankintalaitos||[[File:icon_coins.png]] 929,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 393,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,320<br /><br />[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 09:20:00<br />[[File:Road_Double.png]] Kaksikaistainen tie||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,500<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 300<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 170 | ||
|- | |||
|[[File:P_SS_OceanicFuture_Workshop6.png|200px]]<br />Merileväsato||[[File:icon_coins.png]] 983,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 395,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,370<br /><br />[[File:icon_size.png]] 6x4<br />[[File:icon_clock.png]] 10:00:00<br />[[File:Road_Single.png]] Tie||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,780<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]]324<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 120 | |||
|} | |} |
Versio 23. lokakuuta 2017 kello 19.22
Tuotantorakennusten avulla voit tuottaa tarvikkeita. Tähän kuluu aikaa - voit valita pituudeksi 5 minuuttia, 15 minuuttia, tunti, neljä tuntia, kahdeksan tuntia tai yhden päivän.