Ero sivun ”Voittajien areena” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
(Ak: Uusi sivu: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:P_SS_MultiAge_SportBonus17.png - Valitusta tuotannosta riippuen rakennus tuottaa tarvikkeita, kolikoita, mitaleita, tavaroi...) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 16: | Rivi 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Forge Bowl 2018 | | style="width: 70%;"| [[Forge Bowl]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Rivi 188: | Rivi 188: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 1,030 | |||
| 960 | |||
| 2,760 | |||
| 33 | |||
| 133 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
Versio 20. elokuuta 2018 kello 21.04
- Valitusta tuotannosta riippuen rakennus tuottaa tarvikkeita, kolikoita, mitaleita, tavaroita tai tutkimuspisteitä. | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Tuotantorakennus |
Koko: | 5x4 |
Lisättiin: | Forge Bowl 2018 |
Tämä rakennus tuottaa eri asioita tuotantoajasta riippuen:
|
**Tuottaa yhden jokaista rakennuksen aikakauden tavaraa (ei jalostamattomia ja omaan käyttöön)