Ero sivun ”Basaari” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kesätapahtuma 2015 | | style="width: 70%;"| [[Kesätapahtuma]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Rivi 188: | Rivi 188: | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 1,190 | |||
| 960 | |||
| 2,760 | |||
| 24 | |||
| 133 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
Versio 20. elokuuta 2018 kello 21.06
- Voidaan ryöstää ((Motivointi ei mahdollista)) | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Tuotantorakennus |
Koko: | 5x4 |
Lisättiin: | Kesätapahtuma 2015 |
Tämä rakennus tuottaa eri asioita eri tuotannon pituuksilla.
|
*Voima lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä
**Tuottaa yhden kutakin tavaraa rakennuksen aikakaudelta