Ero sivun ”Fanikauppa” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| FoE Jalkapallocup 2014 | | style="width: 70%;"| [[FoE Jalkapallocup]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Rivi 122: | Rivi 122: | ||
| 1,598 | | 1,598 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 325 | |||
| 191 | |||
| 1,728 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 20.55
- Motivointi tuplaa tarviketuotannon. Ei voida ryöstää motivoituna | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Tuotantorakennus |
Koko: | 2x3 |
Lisättiin: | FoE Jalkapallocup 2014 |